Tusia Jałowiecka

Witam serdecznie. Nazywam się Tusia Jałowiecka. Ponieważ jestem zdania, że moje prace powinny bronić się same i że ich jakość więcej mówi o mnie niż ja sama – pozwolę sobie ograniczyć się do kilku tylko zdań.

Papierem zajmuję się profesjonalnie od 1999 roku i mimo upływających lat nieodmiennie sprawia mi to przyjemność. Ciągle szukam nowych sposobów pracy, nowych materiałów, nowych narzędzi…a znajduję je nierzadko w bardzo nietypowych miejscach. Z radością poszukuję niebanalnych rozwiązań wspólnie z klientem.

Prywatnie jestem pasjonatką kuchni i idei slow food, wielbicielką Kotliny Kłodzkiej oraz zagorzałą fanką mojej rodziny i przyjaciół – bez nich nie byłabym w tym miejscu, w którym teraz się znajduję:)

Pozdrawiam ciepło
pracownia@petite.com.pl
+48506312593

____________________________________________________________________________________

Zaś co do współautorów, czy raczej rzec by można – współojców strony, to chciałabym wymienić i bardzo podziękować trzem Panom na M :

Mateuszowi Spychajowi – absolutnie nieocenionej oazie spokoju i umiejętności – który w czasie szybszym niż marzyłam ogarnął niepojęte dla mnie sprawy komputerowo-wordpresowe. Jego dziełem jest wygląd niniejszej strony. Tutaj można go znaleźć i skontaktować się.

Marcinowi Wiktorskiemu – autorowi zdjęć i niewyczerpanej krynicy optymizmu! A że zdjęcia są tutaj bezwzględnie ważniejsze od treści -tym większą jego dłużniczką jestem:)

Mirkowi Połyniakowi – który niezrażony moimi unikami skutecznie zmusił mnie do założenia niniejszego bloga. I imię jego w tej materii zawsze chwalić będę. Serdecznie polecam jego blog , który już nie raz stał się dla mnie inspiracją do podejmowania działań ( lub chociaż prób tych działań) z zakresu e-marketingu.

Bardzo Wam chłopaki dziękuję!Bardzo!!!

preload preload preload